subiektywnie
Blog > Komentarze do wpisu

a od poniedziałku dieta

Dosyć tego! Czas wziąć się za swoje zdrowie!

Już dawno to planowałam. Jak tylko dowiedziałam się, że w Arkadach otwierają nowy punkt: Natur House od razu tam się pojawiłam. Już wcześniej czytałam na ich temat, więc decyzja o podjęciu diety na starcie była przesądzona.

Mam bardzo fajnego dietetyka, a właściwie dietetyczkę. Jest zabawna i powtarza często "dobrze". To właśnie ona będzie prowadzić mnie za rączkę w czasie diety.

Oto moje zestawy dietetyczne...

 

Jak widać na załączonym obrazku - zaczęłąm przyjmować suplementy.

Natomiast z analizy tłuszczów w organiźmie wynika, że:

waga: 59 kg
nadmiar tłuszczu: - 1
zatrzymanie płynów: 2,5
waga zdrowa: 57,5Bardzo interesująca analiza. Nie wiem tylko co to oznacza, że tłuszcz jest na minusie.
Poza tym jest lepiej niż myślałam.
Ważę 59 kg, a powinnam idealnie 57,5 kg czyli tylko 1,5 kg mniej.

Największy mam żal, że nie mogę jeść niektórych dań typu: makaron, pierogi, naleśniki, pizza. Do tego musze unikać smażonych rzeczy. Zero wieprzowiny (co mnie nawet cieszy) oraz 4 żółtka tygodniowo.

Ciekawe jest to, że muszę jeść 5 posiłków dziennie (nosić ze sobą sztućce i przygotowane jedzenie) oraz pić duuużo wody. I związku z tym latać co chwilę do kibelka.

Zapomniałam wspomnieć o tym, że całkiem niedawno nawet ćwiczyłam. Co prawda tylko 1 raz ale za to wszystkie mieśnie i to przez 80 min bez przerwy (no dobra - były 2 przerwy 2 minutowe). Jakby co, to zestaw takich ćwiczeń można znaleźć na spalamy.pl I nie myślcie, że jest to za darmo :)

Za jakis czas dam znać co się ze mną dzieje. I być może dodam kilka ciekawostek dotyczących żywienia ;)

CU

sobota, 15 września 2012, kasia_stachurska
Tagi: dieta


Pozdrawiam
Kasia Stachurska

Kasia Stachurska
o mnie<<

Polecane wpisy

Komentarze
2018/04/16 23:03:51
Samo utrzymanie ścisłej diety to spore wyzwanie, a co dopiero przyrządzanie 5 posiłków dziennie według ścisłych wskazówek. Dlatego przy odchudzaniu chyba lepiej wybrać dobrą ofertę cateringu dietetycznego jak np. slim-diet. Po konsultacji z dietetykiem otrzymujemy pełny zestaw 5 gotowych posiłków i nie musimy się już martwić o odpowiedni dobór składników.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
stat4u