subiektywnie
Blog > Komentarze do wpisu

Pogaduchy blogerów w Kinie Nowe Horyzonty #3 - relacja

To były już trzecie pogaduchy Wrocławskich blogerów, a moje pierwsze.

Na początek klip wprowadzający:Było około 140 osób (głównie blogerów)! Jadąc tam nie znałam ani jednej i zastanawiałam co się będzie działo. A działo się wiele. Na początek odbyły się luźne pogaduchy każdego z każdym, a przynajmniej  ze znaczną częścią osób. Plus był taki, że było mało miejsc siedzących. Tym samym każdy starał się być dość mobilny i przemieszczał się z miejsca w miejsce, więc gadało się co chwilę z inną osobą.

Przewodnim tematem pogaduch było blogowanie. Pytali jakiego bloga piszę. No właśnie.. jakiego? Przecież nie mam żadnego konkretnego gatunku, po prostu blog lajfstajlowy, o mnie, o życiu, o moich poglądach.

Imprezę czas zacząć!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze gadanie umilili sponsorzy (w klatce ramy filmowej powyżej). Dla mnie najbardziej zauważalni byli Buddha Drink, Deichmann i gear4. Mieliśmy do picia bardzo dobry drink alkoholowy (7%) Buddha (polecam!). Z kolei od pozostałych jako nagrody dostałam słodycze, kupony oraz słuchawki. Dodam tylko tyle, że wszyscy coś wygrali. I każda osoba dostała nagrodę. Warto było się pojawić. A sponsorzy i organizatorzy zadbali o to, żeby każdy był najedzony i miał co pić.

 

moje nagrody

 

 

Cała impreza odbywała się w klimacie filmowym. Wszyscy się ładnie poprzebierali. Ja przebrałam się za piratkę z Karaibów.

Miss i Misterem pogaduch zostali: Dorota Kamińska (Leia) z pozytywnej kuchni i Michał Kasjan Jastrzębowski (Pogromca Duchów).

A wybrało ich szanowne jury, do którego w skład weszli:  Radzka, Gefanka, Agata Burdzy, i Michał Sadowski. Zwycięzcy konkursu na najlepsze przebranie pojadą na weekend do Gdańska. Też bym chciała. To dopiero byłaby dla mnie frajda! Eh.. warto pomarzyć :)

Oto ja. Piratka we własnej osobie.

 

te 2 moje zdjęcia znajdziecie tutaj, by Gazeta Wyborcza

 

 

 

 

 

 

Zwycięzcy, jurorzy, organizatorzy

 

 

jurorzy: Michał, Gefanka, Radzka, Agata

 

 

Impreza była doskonale sfilmowana przez Arka Torskiego z inside dreams. Zmotał on  fajny film (pod spodem) oraz klip (na górze). Spójrzcie jak rewelacyjnie mu to wyszło!

Arek Torski

 

 

 

Wszystko działo się w dawnym Heliosie, a teraz czadowym Kinie Nowe Horyzonty, a organizatorami zamieszania byli Tomek Kudła i Bartek Idzikowski ze studium przypadku. A pomagała im Agata Burdzy z Kina Nowe Horyzonty. Zrobili tak rewelacyjną imprę, że to się w pale nie mieści :) Za rok też tam będę! I wy też musicie tam być!

Organizatorzy: Bartek Idzikowski i Tomek Kudła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po pogaduchach udaliśmy się na after party do Niskich Łąk, a następnie przenieśliśmy się do  Mleczarni. Rozmowom nie było końca.

Do domu wróciłam po 5. Impreza pierwsza klasa! Mam bardzo miłe wspomnienia. Poznałam dziesiątki wspaniałych blogerów. Bardzo miło mi się gawędziło. Atmosfera była przednia. Zatem do zobaczenia na kolejnych pogaduchach!

I na koniec informacja. Niebawem kilku blogerów zostanie zaproszonych do Kwatery Głównej. Chciałabym znaleźć się wśród nich. A co to ta Kwatera? Zdam pełną relację jak uda mi się tam dotrzeć.. Si ju sun.

Kocham Wrocław. I wrocławskich blogerów!

czwartek, 15 listopada 2012, kasia_stachurska


Pozdrawiam
Kasia Stachurska

Kasia Stachurska
o mnie<<

Polecane wpisy

Komentarze
szary-burek
2012/11/15 21:19:48
Kurde, fajnie tam było, zobaczyłem zdjęcia i filmik, może za rok i ja się tam pojawię? Kto wie.
-
kasia_stachurska
2012/11/15 22:29:03
2 filmiki. Chyba, że 1 widziałeś.
-
hedgerek
2012/11/16 08:13:14
Co za Pani pirat no proszę mrr ;)
Widzę, że mieliście Black'a, też był sponsorem czy to czyiś prywatny ?
Bardzo ciekawa impreza, szkoda że tak daleko ode mnie.
-
kasia_stachurska
2012/11/16 09:31:38
Tak, Black nam również sponsorował napoje energetyzujące. Mogliśmy pić ile dusza zapragnie.
-
szary-burek
2012/11/16 17:53:09
kasia_stachurska, Dwa widziałem, ale chodziło mi o ten dłuższy film.
-
kasia_stachurska
2012/11/20 01:15:53
o trzecim nic nie wiem ;)
-
jak-to-sie-robi
2012/11/21 11:23:02
Czego to ludzie nie wymyślą!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
stat4u