subiektywnie
Blog > Komentarze do wpisu

jak dostawać zawsze gorącą pizzę?

Wpis godny zapamiętania! Czytaj i się ucz! Uwaga! To nie jest dietetyczne!

12 kwietnia 2012 dzień był jak co dzień. Zamówiłam sobie pizzę z Pizza Park przy ul. Borowskiej (Wrocław). Oznajmili mi przez telefon, że pizza będzie za 50 minut. No dobra. Lepsza pizza za 50 minut niż wcale. Może jakoś wytrwam.

W końcu przychodzi Pan z pizzą...
Ale zamiast opowiadać jeszcze raz tę historię po prostu powiem, co się działo dalej.

Zaraz po jego wyjściu poszperałam w Internecie i znalazłam na fb kontakt do Pizza Park i postanowiłam wystawić opinię o tym Panu. Tak oto brzmiała:Witam,

Chciałam pochwalić jednego pracownika, który dowoził pizze na Pawią - 15 min temu. Zapłaciłam za pizze ale okazało się że Pan policzył mi również za dowóz (co nigdy nie miało miejsca) więc mu delikatnie o tym powiedziałam, że nie ma do tego miejsca 3km.. zapłaciłam za całość. Wyszedł. Sprawdził na tablecie. Faktycznie się pomylił - Zawrócił i oddał pieniądze za dowóz :)

podwyżka dla niego! Za uczciwość :)

Jeżeli chodzi o pizze to faktycznie do niedawna była najlepsza (jedna z lepszych) w mieście ale ostatnio jest gorzej - np ta dzisiejsza była mocno słona i inna niż zwykle :P

Pozdrawiam
Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi na mego maila. I pewnie zapomniałabym o całej sprawie gdyby nie fakt, że znowu, nie dalej jak tydzień później zamówiłam pizzę (i kolę) z Pizza Park.

Co się zmieniło?
Powiedzieli mi, że pizza będzie do 30 min. Za 29 min wbiega zdyszany Pan z pizzą. I podaje pizzę. Więc ja mu na to, że zamawiałam jeszcze kolę. Trochę się zmieszał i powiedział, że poleci do sklepu po tę kolę. A ja mu, żeby już sobie odpuścił i dał mi tylko pizzę. On zaczął się tłumaczyć słowami "Ja do Pani priorytetem, priorytetem dostarczyć chciałem tę pizzę", był bardzo miły i ani słowem nie wspomniał o tym, że mam zapłacić za dowóz ;)

Kiedy wyszedł moje zdumienie było przeogromne!

- pizza bardzo gorąca!
- rachunek wystawiony 5 min temu!
- 2 sosy gratis!


Czyż to nie fajne być tak miło obsłużonym? No i priorytetem! ;)

 

Tak było kiedyś, a w tym tygodniu znowu zamówiłam sobie pizzę z pizza park. Wcześniej nie zamawiałam, no bo wiecie - byłam na diecie. Nie czuję jak rymuję. A teraz jestem na stabilizacji. I stabilizuję się pizzą.

Wracając do zamówienia. Chyba zatrudnili nową męską sekretarkę, bo facet nie ogarniał gdzie jest moja ulica i musiałam mu powtarzać 3 razy.

A potem niespodzianka. Miło było zobaczyć w drzwiach tego samego Pana co zwykle. Stwierdził, że już dawno niczego nie zamawiałam i pytał dlaczego. Pamiętał mnie po pół roku :) I od razu poprawił mi się humor. Pizza była przepyszna i oczywiście gorąca. Tym razem z owocami morza.

wtorek, 06 listopada 2012, kasia_stachurska
Tagi: pizza park


Pozdrawiam
Kasia Stachurska

Kasia Stachurska
o mnie<<

Polecane wpisy

  • zrób mi wypasioną lasagne

    Dobrze, w weekend kotku. Zaszalałam w weekend i zrobiłam wypasioną lasagne. Uwaga! Wpis jest sponsorowany. Przedstawiamy markę Bonduelle. Wypasiona lasagne z

  • kaczy żer

    wiecie w ogóle co to jest? Między innymi na Suwalszczyźnie jest to specyficzna sałatka (najczęściej przyrządzana na Święta), której przepis poznacie za chwilę.

  • Zbyt duży brzuszek?

    czyli jak pozbyć się wody z organizmu Diety owocowe mają to do siebie, że są bogate w płyny. Tym samym pomagają wydalić nadmiar wody z organizmu. Dla mnie diete

Komentarze
hedgerek
2012/11/06 23:40:48
Trzeba było mu tipa dać :)
Osobiście jak zamawiać pizzę, to pierwszą rzeczą jaką robię to lecę do osiedlaka po cole, ponieważ oszczędniej, a student każdy grosz liczy :)
A jaką pizze najbardziej lubisz :)?
-
kasia_stachurska
2012/11/07 00:06:43
oczywiście, że dostał napiwek :)

Uwielbiam z serami, gorgonzolą, szynką parmeńską, rukolą, owczym serem, pomidorami, owocami morza. Praktycznie wszystkie dodatki mi smakują. Ciężko by było coś wybrać ponad resztę.
-
szary-burek
2012/11/07 11:26:24
Ja też od czasu do czasu zamawiam pizzę i tak samo jak hedgerek, kupuję colę w osiedlowym sklepie, tak rzeczywiście taniej.
-
kasia_stachurska
2012/11/07 23:53:02
a ja nie pijam prawie koli
-
samozdrowie24
2012/11/08 14:10:34
Podoba mi się twój blog, wbijaj do mnie też piszę na podobne tematy.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
stat4u